3123 Kandelaber
Kristall, Nachtmann. Höjd: 28 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 18 september 2023 -
6031 Kandelaber
kristall, Nachtmann, höjd: 36 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 14 december 2015 -
7082 Kandelaber
Kristall, höjd: 28 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 20 april 2015
1318 Kandelaber + s..
Såld: 250 kr
Såldes den 3 juni 2013 -
3618 Kandelaber
kristall, för tre ljus, höjd: 76
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 februari 2013 -
6222 Kandelaber
kristall, sent 1800-tal, höjd: 75, (små nagg)
Såld: 1.600 kr
Såldes den 6 augusti 2012
7309 Kandelaber
Kristall, höjd: 60
Såld: 1.700 kr
Såldes den 19 maj 2008 -
7632 Kandelaber
kristall, Nachtmann, höjd: 36
Såld: 500 kr
Såldes den 28 maj 2007 -
7077 Kandelaber
kristall, H.37, Nachtmann
Såld: 850 kr
Såldes den 29 mars 2005